- Voor 15:00:00 (m.u.v vrijdag) uur besteld, morgen in huis
- Wij verzenden alleen op Di-Wo-Do-Vr
- Altijd Goede Service
- Wij bestaan al meer dan 60 Jaar
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
- Toevoegen aan vergelijking
-
SRIRACHA HETE CHILI-BOOSTER
-
Sriracha Hot Chilli Booster levert een kenmerkende warme smaak en aroma om boilies, pellets en deeltjes te verbeteren om hun aantrekkingskracht en smaak op elk moment van het jaar te vergroten.
-
De unieke, van nature rijke oranje/rode kleur komt van de verhoogde olieresine gehaltes van chili en paprika die al jaren worden gebruikt in kruidenaas en additieven en belangrijke voedingsreceptoren activeren en langdurige voedingsactiviteit stimuleren.
-
Sriracha smeedt al een reputatie op als een belangrijk additief voor het CC Moore-team in het hele VK en Europa, een perfecte aanvulling op de pittige ondertoon van het Pro-Stim Liver-assortiment en de rijke vissmaak en aroma van Pacific Tuna.
-
PVA-vriendelijk, Sriracha combineert briljant met zakmixen en is ook een geweldig additief voor vlokkenmaïsmixen.
-
Sriracha Eigenschappen:
- Geleverd in blikjes van 1 liter voor gemak en uitstekende waarde
- Effectief voor karper, lont, barbel, brasem en tench
- Kan worden verdund om een week te produceren voor vlokkenmaïs of groundbaits
- Oppervlaktecoats boilies, hookbaits en pellets voor onmiddellijke lekkage
- Uitstekend voor het coaten van boilies voorafgaand aan poedercoating
- Uitstekend in combinatie met deeltjes zoals hennep voor een uniek label
- 100% PVA-vriendelijk - geweldig voor het dompelen van mesh PVA-zakken of voor het bevochtigen van stickmixen
- Uitstekend in vis en gekruide boilie recepten
- Verhoogd gehalte aan chili en paprika oleohars zorgt voor een kenmerkende oranje wolk
- Extra heet geconcentreerd chili additief en aas booste
-
Gebruikstip:
-
Gebruik tot 30 ml/kg in boilie-recepten.
-
Deze vloeistof is bijzonder effectief in combinatie met Pro-Stim Liver boilies en bijpassende Booster Powder om gecoat aas te maken.
-
Bedek je aas licht en laat het meer dan 2 uur weken voordat je je aas afstoft met je gekozen Booster Powder.
| Merk | CCMOORE |
| Artikelcode | 97717 |
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review